WHATSAPP DESTEK

Faydalilar.Com bir Kanvas Teknoloji girişimidir.

Bizler üç kişi kendi deneyim ve bilgi birikimimizden yola çıkarak kendi kullandığımız ve eş ve dostlarımıza, arkadaşlarımıza ve danışanlarımıza önerdiğimiz ürünleri bir yerde toplamaya karar verdik. Daha iyi bir hayat için alternatifleri kovalamaya olan niyetimizi belirtmek için de site mottomuzda "Buluşların Buluşu" dedik.

Ortaklar olarka bizler:

Dr. Bilge Hasanusta, bütüncül ve fonksiyonel tıp konularında uzman bireysel sağlık ve kişisel gelişim  danışmanlığı yapan bir doktor olarak “Hastalığı değil hastayı” iyileştirmek düsturuyla bilim ve tecrübenin ışığında danışanlarına ve hastalarına alternatifleri süzerek iyi gelenleri yani faydalıları önermektedir. Halen İzmir Bostanlı'da kendi kliniğinde hasta ve danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Müh. Fatih Türkay Ortakçı Ziraat Yüksek Mühendisidir ve su şartlandırma kimyasalları üzerine çözümler sunan bir firmanın kurucusu ve yöneticisidir. Kişisel Gelişim alanında da bireysel çalışmalar yürütmektedir. Bireysel Koçluk yapmaktadır.

Altuğ Coşkun ise Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunu olup Marmara Üniversitesinde Pazarlama ve İnsan Kaynakları üzerine eğitim almış bir süre Finans sektöründe çalıştıktam sonra İngiltere'de Otistik Gençler ile çalışmış, sonrasında da Türkiye'de Üniversitelerde ve Özel Sektörde eğitim vermiş ve bir süre Uluslararası bir İnsani Yardım Örgütünde Yönetim Danışmanlığı yapmış bir eğitmen ve Yönetim Danışmanıdır. Kanvas Teknoloji'nin Genel Müdürü ve ortağıdır.

Ürünlerimiz en geniş kitlenin işine yarayacak şekilde uluslararası bağlantılarımız aracılığıyla araştırılmakta, Bireysel Sağlık ile ilgili olanlar Dr. Bilge Hasanusta tarafından işleyiş mantığı ve etkinliği test edilmekte, öncelikle kendimizce kullanılıp etkin ve geniş spektrumda faydalı olanları sizlere sunulmaktadır. Diğer alanlarda da ilgili uzmanlara önce ürünleri inceletiyor ondan sonra sizlere sunuyor olacağız.

Bugüne kadar hayatımızda “Kendimiz için kullanmayacağımız ve ailemize kullandırmayacağımız bir şeyi başkalarına de sunmayacağımız” etik ilkesiyle hareket ettik. “Faydalılar.com”da da bu ilkeyle sizlere hayatınızın enerjisini dengeleyecek, cebinizi koruyacak ve yaşam kalitenizi artıracak teknik, mekânsal, ve kişisel ürünlerle  karşınızdayız.

Yeni eklenen üç ürün grubumuz ile tekrar karşınızdayız.

Sağlık ve Esenlikle kalın.

Faydalılar.com

İş Ortaklarımız


Ücretsiz Kargo

Kargo derdinden kurtulun, ücretsiz kargo fırsatından yararlanın.

Kapıda Ödeme

İsterseniz ücreti ürünü alıp kontrol ettiğinizde verebilirsiniz.

Kolay İade

Satın aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Güvenli Alışveriş

SSL Güvenlik Sertifikamız sayesinde bilgileriniz tamamiyle güvende..