Alanın enerjisini dengeleyebileceğinizi biliyor muydunuz?

Bu sefer "Skalar Enerji"nin  en ilginç uygulamalarından birisi ile karşınızdayız. Belki duymuşsunuzdur, antik dönem mimarları bir şehri kurmadan önce orada uzun bir süre kuzuları otlatır ya da bitkileri incelermiş. Eğer bir bölgede ağaçlarda ve hayvanlarda hiç bir patolojik problem gelişmiiyorsa şehri orada kurarlarmış. Bunun sebebi şimdi enerji çalışmalarında gayet iyi bilinen yerkürenin kendi enerji akışının doğal sebeplerle ya da insan yapısı müdahalelerle bozulması olarak tanımlanıyor. Buna "Jeopatik Stres" deniyor.

Yoğun yeraltı suyu akışı olan yerlerde, yumuşak zeminlerde veya insan yapısı büyük müdalalelerin olduğu (şehir, altyapı vb.) yerler bu problemden en çok etkilenen yerler. Jeopatik Stres bu alanda yaşayan insanlarda da büyük bir stres yaratıyor ve uzun süre maruz kalmak kanser sebebi bile olabiliyor. Bu yerlerin dengelenmesi gerekiyor.

Bazı mekanlarda tüm canlıların mutlu ve huzurluyken diğer bazı yerlerde gergin ve stresli olması bu alanda enerji akışında problemler olduğunu göstermektedir.

Pure Balance Mucize Piramit doğal kristallere yüksek oranda Chi Enerjisi ve Bolluk Bereket Enerjisi yüklenerek bulunduğunuz mekanı enerji alanını dengeleyerek temizliyor. Özellikle alan çalışması yapılan etkinliklerde çok iyi sonuç verdiği görülmüştür.

Bir diğer pencereden baktığımızda buna Feng Shui düzeltmesi de denilebilir. Doğada hayvanların yuvalarını yaparken tekrar ettikleri kalıpların yerkürenin manyetik enerji akışıyla uyumlu olduğu düşüncesi ile geliştirilen kadim Feng Shui bilgeliği bugün iç mimarlar tarafından da önemsenmektedir.

Ancak evinizi ya da işyerinizi baştan yapamayacağınıza göre hata ve eksikleri dengelemek şimdi mümkün.

Çalıştığınız ve yaşadığınız yerde enerjinizin iyide ve akışta olması ve bolluk bereketin hep sizinle olması için Pure Balance ürünlerini incelemenizi tavsiye ederiz.  

 

İş Ortaklarımız


Ücretsiz Kargo

Kargo derdinden kurtulun, ücretsiz kargo fırsatından yararlanın.

Kapıda Ödeme

İsterseniz ücreti ürünü alıp kontrol ettiğinizde verebilirsiniz.

Kolay İade

Satın aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Güvenli Alışveriş

SSL Güvenlik Sertifikamız sayesinde bilgileriniz tamamiyle güvende..