Faydalılar işe Yarıyor mu?

Sitemizde sizlerin kullanımına sunduğumuz ürünlerin hepsi yoğun bilimsel testlerden geçirilmiştir. Burada bu testleri ve raporları sizlerle paylaşmak istedik.

Yandaki fotoğrafta üst tarafta Radisafe kullanılmadan yapılan 20 dakikalık bir telefon konuşmasında deneğin yüzünde yaşanan ısınmayı görebilirsiniz. Aşağıdaki fotoğraf ise Radisafe takılı durumda yapılan 20 dakikalık bir konuşma sonrasında yapılan ısınma analizidir. Elektronik radyasyondan kaynaklanan bu etki uzun zamanlı kullanımda özellikle kulak ve tükürük bezlerine çok yüksek bir yük bindirmektedir. Başka çalışmalarda da soldaki fotoğrafta görülen ve vücudumuzun çakra da denilen önemli hormonal bezlerin ve/veya damar düğümlerinin olduğu ve çevremizdeki doğal olmayan enerjilerle (Elektromanyetik Radyasyon gibi) etkileşip zarar gören yerlerdeki etkisini de görebilirsiniz. (Centre for Biofield Sciences Raporu).

Bu etkilerin ölçülmesi, yeni geliştirilen tekniklerle yapılmaktadır. Ancak bizim doğru ve yerinde bir radyasyon önleyici kullanmamızın faydaklarını anlamamız için günlük hayatımıza olan katkılarından da anlayabiliriz. Bu sitede diğer yazılarımızda bahsettiğimiz hayatınızın kalitesini yükseltme etkisine ilişkin de bilimsel çalışmalar yapılmıştır. 2012 yılında Saveetha Üniversitesi'nde yapılan bir çalışmada "Mobil Telefon Elektromanyetik Alan Zararları ve Önlenmesi" başlıklı bir çalışma yapılmıştır. Bu çalışmada da Dr. D. Jagadeesh ve Dr. P. Saraswathi cep telefonu kullanımının fizyolojik etkilerine bakmışlar ve Kan Basıncı (Tansiyon) ve Nabız üzerine etkilerini incelemişlerdir. Yandaki resimde verinin bir kısmı örneklenmektedir. BP (blood pressure - kan basıncı) ve RP (radial pulse - nabız) ölçümlerini göstermektedir. İlk sütunda cep telefonu kullanılmazken alına ölçümler, ikinci sütunda cep telefonunu korumasız kullandığımızda, son sütunda da Radisafe takılmış bir telefonla aynı konuşma yapıldığındaki sonuçlar paylaşılmıştır. 

Bu araştırmanın sonucu da Radisafe takılıyken fizyolojik değerlerimizin normalde kalabildiğini göstermektedir. 

Bu da radyasyon önleyici doğru ürünlerin yerinde kullanımının kullanıcılarda "Baş ağrılarım azaldı", "Daha enerjik hissediyorum" gibi yorumların sebebini açıklamaktadır.

Pulse Clean için de Türkiye'de Boğaziçi Üniversitesinde yapılan çalışmada elektronik aletlerin yarattığı statik alan ile Pulse Clean'in ilişkisi incelenmiştir. Pulse Clean için yapılan araştırmaların kısa özetleri de aşağıdaki tablodadır.

 

Pulse Clean teknoloji olarak turmalin mineralinin doğal manyetik alan dengeleyici özelliğinden yararlanmaktadır.

 

                          

İş Ortaklarımız


Ücretsiz Kargo

Kargo derdinden kurtulun, ücretsiz kargo fırsatından yararlanın.

Kapıda Ödeme

İsterseniz ücreti ürünü alıp kontrol ettiğinizde verebilirsiniz.

Kolay İade

Satın aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Güvenli Alışveriş

SSL Güvenlik Sertifikamız sayesinde bilgileriniz tamamiyle güvende..