Faydalılar.Com Hayat Kalitenizi Yükseltiyor

ÇÖZÜMÜ VAR! 

Günlük hayatın koşuşturmacasında iş ve aile hayatını dengelemek oldukça zor. Bazen çocukların odalarında ne yaptıklarından bile haberimiz olmuyor. Bilgisayar ya da tabletin başından kalkmadan bir hafta sonunu geçirdikleri oluyor. Küçücük bebeğimizin en çok ilgisini çeken cep telefonundaki kedi videosu olabiliyor. Ya da işte bir sorunu halletmek için 4 saati telefonda geçirdiğinizi farkediyorsunuz.

Bu kadar çok elektronik alete maruz kalmak gebelik döneminden gelişimlerini tamamlayana kadar çocuklarımızın sağlığını tehdit ediyor, hatta davranışlarını etkiliyor. Erken okul çağında yaygınlaşan dikkat bozuklukları, öğrenme güçlüklerinin ardında gelişme aşamasında ve henüz çok hassas olan beyinlerinin maruz kaldığı uzun süreli Elektromanyetik Radyasyon olduğu geniş kabul görmekte. Bu sorunu yok saymak ya da ertelemenin ise hiçbir faydası yok.

Baş ağrıları, omuzlarda sertlik, stres, eril fonksiyon bozuklukları gibi birçok kronik ve yaygın sağlık sorununun arkasında olan EMR'dan korunmak mümkün. Teknoloji kullanmadan değil, zararlarını dengeleyerek.

Şimdi kendinizi ve sevdiklerinizi korumak sizin elinizde. Sitemizde bulacağınız test edilmiş Elektromanyetik Radyasyondan Koruyucu ürünleri inceleyin ve çalışmalara bakın. Bir sorunuz varsa da lütfen bize sorun, zevkle cevaplamaya çalışırız. Ortalama 2000 TL ile 10.000 TL arasında ödediğimiz telefonumuza iyi bir kılıf değerindeki bu çipleri takın içiniz ferah olsun. Şimdi ürünleri inceleyin!

Kendinize ve sevdiklerinize iyi bakın, sağlıkla kalın.

İş Ortaklarımız


Ücretsiz Kargo

Kargo derdinden kurtulun, ücretsiz kargo fırsatından yararlanın.

Kapıda Ödeme

İsterseniz ücreti ürünü alıp kontrol ettiğinizde verebilirsiniz.

Kolay İade

Satın aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Güvenli Alışveriş

SSL Güvenlik Sertifikamız sayesinde bilgileriniz tamamiyle güvende..