Faydalıları Araştır: Bedenine, evine ve cebine iyi gelecek

SAĞLIK, İYİLİK, “WELLNESS” ve PARA

Sevgili arkadaş,

Biz üç dost yola çıktığımızda kendi arkadaşlarımıza ve danışanlarımıza önerdiğimiz ürünleri bir yerde toplamaya karar vermiştik.

Uzun yıllardır bütüncül tıp alanında "hastalığı değil hastayı iyileştirmek" düsturuyla çalışan Dr. Bilge Hasanusta son yıllarda hasta ve danışanlarında tarama amaçlı kullandığı SCIO Kuantum Biofeedback cihazında özellikle gençlerde ve yoğun iş hayatından gelen insanlarda Elektromanyetik Kirlilik (fazla maruz kalma) bulgusuna rastlamaya başladı. Gençlerde dikkat bozukluğu, yorgunluk gibi bulgulara çok uzun süre maruz kaldığımız elektronik aletler sebep oluyordu.  Bunun bir çözümü var mı diye baktığımızda Radyasyon ve Pozitif İyon Dengeleyicilerle karşılaştık ve uzun süredir kullanıyoruz ve çok başarılı sonuçlar elde ettik.

BEDENİMİZ bizim bu dünyadaki en değerli varlığımız ve biz onu çok esnek ve dayanıklı olduğu için genç yaşlarımızda “Yıkılmaz” kabul ediyoruz. Oysa ki bedenimize iyi bakmak ileri yaşlarda karşılığını misliyle göreceğimiz bir yatırım. Öyleyse daha iyi beslenmeli, daha çok hareket etmeli ve vücudumuzda biriken fazlalıkları ve çöpleri bir an önce atmalıyız. Bir de fazla yorduğumuz organ ve sistemlerimizi dengelememiz gerekiyor. İşte bu iyi olma halini tanımlayan sağlıklılığa batıda “Wellness” deniyor.

Baş ağrısı, sırtta gerginlik, aşırı yorgunluk, bağışıklık sisteminin zayıflaması, strese ve kötü beslenmeye dayalı bağırsak problemleri, alerjenlere dayalı sinüs problemleri, beslenmemize dayalı pankreas ve tiroit problemleri, uyku problemleri gibi birçok şikayet insan doğasına uygun olmayan bir ortamda ve tarzda yaşamamızdan kaynaklanıyor. Sosyal seçimlerimiz veya besin tüketimimiz veya havadan doğrudan aldığımız toksinler vücudumuzda birikiyor ve yorgunluk ya da uzun vadeli daha ağır sağlık problemlerine zemin hazırlayabiliyor. Bunlara da kronik hastalık deniyor.

Dr.Bilge Hasanusta danışmanlığında Homeocare serisi ürünlerimizle birçok temel sağlık problemine enerji temelli, kullanımı ucuz ve etkin ürünler getirdik. Homeocare serisi ürünler, ilgili organ ya da sisteminizi doğru frekansla destekleyerek sağlıklı işlev görmesini sağlamaktadır.

Tüm ürünlerimiz önce denenmiş ve iyi sonuç alınanlar sizlerin kullanım ve beğenisine sunulmuştur..

MEKANINIZ da bu dünyada sizin yaşadığınız ve çalıştığınız, dostlarınızla paylaştığınız yeri geldiğinde altına sığındığınız mabedinizdir. Bu mekanlarda enerji akışının düzgün olmasının önemi çok kadim bir alan olan Feng Shui üstadlarının bize öğrettiği bir bilgidir.

Enerji dengesizliği, gerek o mekanda yaşayan kişilerin sağlığını ve zindeliklerini yani enerjilerini gerekse o mekanda yürütülen iletişimin kalitesini etkilediği bilinmektedir. Eğer meditatif bir uygulama yapacaksanız mekanın enerjisi çalışmanın verimi için çok önemlidir. Şimdi Vastu öğretilerinden alınan bilgiler ve Skalar enerjinin imkanları kullanılarak geliştirilen "Mucize Piramit" bulunduğu mekanda Feng Shui düzeltmesi yapmaktadır.

Pure Balance piramidi Çi enerjisi ve Bolluk Bereket Frekansı ile yüklüdür ve Bovis Enerji Skalasında en yüksek "Divine" çeyreğine denk enerjileri vardır. Enerji alanları hakkında fikriniz ve bilginiz varsa bu piramitleri yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

YA CEBİMİZ! Bu kadar alanda sizi destekleyebilen faydalı ürünler bulduk ama cebinize nasıl yardımcı olabiliriz?

Yaptığımız ürün araştırmalarında çok ilginç bir ürünle karşılaştık, şimdi çok sevdiğiniz arabanıza ve cebinize iyi gelecek bir ürün sunuyoruz.

Gain&Go! Bir depoyla 150 km’ye kadar fazla yol gidebileceğinizi biliyor muydunuz? Hem de bir kez alıp ömür boyu kullanabileceğiniz bir ürün ile.

Bizi ve sizin için getireceğimiz diğer çözümleri takip edin!

Faydalilar.com

Buluşların buluşu

İş Ortaklarımız


Ücretsiz Kargo

Kargo derdinden kurtulun, ücretsiz kargo fırsatından yararlanın.

Kapıda Ödeme

İsterseniz ücreti ürünü alıp kontrol ettiğinizde verebilirsiniz.

Kolay İade

Satın aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Güvenli Alışveriş

SSL Güvenlik Sertifikamız sayesinde bilgileriniz tamamiyle güvende..