Yakıt Performansı yeniden yorumlandı

Gain & Go ile ilk karşılaştığımızda biz de inanamadık ve 20 adet ısmarlayıp kendimiz denemeye başladık. İlk denediğimiz araç bir ticari şirket aracıydı. Yakıtta %17, emisyonda %50 sonuç alınca hemen diğer araçlarımıza da koyduk ve %5 ile %25 oranında bir sonuç elde ettik. Bu deneme sonuçlarını videolar ile sizlerle paylaşmaya başlayacağız.

Biz de servisteki ustam gibi başta çok şüpheciydik. Ustam, "Bu konuda çok şey denendi ama hiç verimli sonuç alınamadı" diyordu. Şimdi sonuçlara kendisi de şaşıyor. Düşündüğümde şimdiye kadar denenen manyetik kelepçe, yazılım vb. yöntemlerin en zayıf yanı, aracı üreten mühendislere çok haksızlık etmeleri. Az yakan aracın bu kadar talepte olduğu, petrol fiyatlarının hızla arttığ ve krizlerin vurduğu bir dönemde, arabanın orijinaline ek birşeyler katarak yakıt tüketimini azaltmak zordu. Ya aracın yazılımını kandırarak mühendislerin optimizasyon ayarlarını bozacak, ya da aracın verimli yanması için yanma bölgesinde birşeyler ekleyecektiniz.

Gain & Go doğrudan deponun içine atılarak yakıtın kendi aurasını, yani enerjisini değiştirmektedir. Bir kaptan arkadaşın söylemiyle: "Moleküllerin dizilimini değiştirerek daha verimli yanmasını sağlamaktadır". Yani motora hiçbir fiziksel, yazılımsal veya kimyasal müdahalede bulunmamaktadır.

Bu da yan etki ya da uzun vadeli riskleri sıfıra indirmektedir. Yakıt tasarrufunda farklı sonuçlar elde edilmesi aracın motor, mekanizma verimliliği ile doğrudan ilgilidir. Gain & Go etkisi sabit çalışan sıvı yakıtlı motorlarda çok daha rahat görülmektedir. Örneğin sabit konumda günde 10 saat boyunca yüklü rölantide çalışarak zırai ilaç vb. pompalayan bir traktörde elde edilen verim %17 olmuştur.

Böyle bir ürünü sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Faydalılar.Com

Buluşların Buluşu

                          

İş Ortaklarımız


Ücretsiz Kargo

Kargo derdinden kurtulun, ücretsiz kargo fırsatından yararlanın.

Kapıda Ödeme

İsterseniz ücreti ürünü alıp kontrol ettiğinizde verebilirsiniz.

Kolay İade

Satın aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Güvenli Alışveriş

SSL Güvenlik Sertifikamız sayesinde bilgileriniz tamamiyle güvende..