YAŞAM BİR HEDİYEDİR SİZ VE SEVDİKLERİNİZE

Yaşamın aslında bir enerji akışı şeklinde gerçekleştiği Nicola Tesla’dan beri bilinmektedir. Hatta bilinen; fakat bugüne kadar gerçekleştirilemeyen ünlü Nicola Tesla gizemli deneyinde  elektrik akımlarını da kablosuz olarak iletip sonrada tüm bilgileri yok ettiği rivayet edilir.

Son yıllarda ölçümleme ve geliştirilen biofeeback cihazları ile insan vücudunun da bir enerji akışı içinde çalıştığı ve bu akışın bozulması ile hastalık diye adlandırılan durumların ortaya çıktğını görüyoruz. Gelinen yerde enerji akımlarının yada enerji seviyelerinin dengelenmesi ile yeni bir hastalık tedavi şekli gelişmiştir.

Modern yaşamın getirdiği yüklerin en önemlilerinden biri de  dışarıdan kendine uygun olmayan enerji akışına maruz kalmaktır. Bunlardan en bilinen ve çok yüksek seviyede olunca insanlarda geri dönülmez arızalar bırakan pozitif bir ışıma olan nükleer radyasyon dur. Sonuçlar ölüme kadar gidebilmektedir.

Bu güne kadar herkesin bildiği fakat dillendirmekten kaçındığı son 20 - 25 yılda yaygınlaşan bilgisayar, tablet, cep telefonu, wifi modem, televizyon, kilma, bluetooth ile haberleşen cihazların yaydığı pozitif iyonların da insan sağlığı üzerinde olumsuz etkileri bilinmektedir. Bununla ilgili ciddi üniversite araştırmalarının sonuçları araştırmacıları korkutmaktadır.

Faydalılar.com'da bulacağınız ürünler tamamen sizlerin ve sevdiklerinizin korunmanıza yada ortamın veya sizlerin enerjilerinizinn dengelenmesine yarayacak, daha konforlu bir yaşam sürmenizi sağlayacaktır.

 

İş Ortaklarımız


Ücretsiz Kargo

Kargo derdinden kurtulun, ücretsiz kargo fırsatından yararlanın.

Kapıda Ödeme

İsterseniz ücreti ürünü alıp kontrol ettiğinizde verebilirsiniz.

Kolay İade

Satın aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Güvenli Alışveriş

SSL Güvenlik Sertifikamız sayesinde bilgileriniz tamamiyle güvende..